Partnerzy

Kastor

Kastor

Elegancja. Klasa. Styl.

 

Koszule KASTOR od samych początków działalności firmy kojarzą się z elegancją i doskonałą jakością wysokiej klasy materiałów. Nasza historia zaczyna się już w 1964 r., gdy pod nazwą Wólczanka otworzyliśmy szwalnię w Łasku. W 1990 r., dążąc do coraz wyższej jakości produktów oraz pragnąc doskonalić się w sztuce szycia odzieży, postanowiliśmy odłączyć się od firmy i dalej rozwijać się jako samodzielna marka KASTOR. Po niemal 30 latach działalności, z dumą możemy oznajmić, że nasza marka stała się synonimem wysokiej klasy na rynku krajowym i zagranicznym.

Najwyżej cenimy sobie pełną satysfakcję klienta, dlatego firma KASTOR posiada szeroką ofertę koszul dopasowanych do każdej sylwetki, w pełnych rozmiarach od 40 – 50, w kroju klasycznym i wyszczuplonym Slim. Co więcej oferujemy całą paletę tkanin – od gładkich, deseniowych, po sezonowe druki zgodne z najnowszymi trendami na rynku. Nasze produkty kierowane są do klientów ceniących wysoką jakość, wygodę oraz łatwość pielęgnacji.

W ofercie sklepu KASTOR nasi klienci znajdą zarówno koszule wieczorowe spełniające najwyższe wymogi stylu, jak i mniej formalne kroje w kolekcji CASUAL. Natomiast linia SENSO dla kobiet oferuje doskonale wyselekcjonowany wybór konfekcji damskiej łączącej ponadczasową elegancję z bieżącymi trendami w modzie.

 

O WYDZIALE

Politechnika Łódzka
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 116
Tel. 42 631 33 06