Partnerzy

Top Secret

Top Secret

Top Secret to polska marka odzieżowa obecna na rynku od 1996 roku. Proponuje ubrania i dodatki osobom interesującym się modą, świadomym swoich atutów, które chcą być w zgodzie z trendami, czuć się atrakcyjnie. Adresaci marki Top Secret realizują się zawodowo i rodzinnie, jednak ubiór ma dla nich znaczenie. Wyglądem chcą podkreślić swoją osobowość i zyskać pewność siebie.

Damskie i męskie linie Top Secret podzielone są na City i Casual, od stylu bardziej formalnego po luźniejszy i swobodny. Must Have jest propozycją dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. Kolekcje Top Secret odpowiadają na wszystkie potrzeby klientów, dają im możliwość dobrania stylizacji do pracy i atrakcyjnego ubrania się w czasie wolnym.

Przedstawiciel:

Alina Strycharz – Dyrektor Personalny Redan SA i Top Secret od 2011 roku.

Psycholog. 36 lat   doświadczeń zawodowych w tym 20 lat zakresie zarządzania ludźmi w organizacji. Związana z łódzkim biznesem -  Multibank, mBank, Top Secret , Redan SA na stanowiskach HR. Trener, coach, specjalista w kierowaniu rozwojem pracowników, doskonaleniu kompetencji osobistych i zawodowych. Entuzjastka łączenia edukacji ze zdobywaniem praktyki zawodowej.

 

 

O WYDZIALE

Politechnika Łódzka
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 116
Tel. 42 631 33 06