Oh!Zuza i Vanilla night&day

Nasza historia

To w Łodzi – stolicy włókiennictwa – od 14 lat tworzymy nasze dwie marki – Oh!Zuza i Vanilla night&day. Jesteśmy rodzinną firmą o tkackich tradycjach, a nasza pracownia i szwalnia zlokalizowane są w jednej ze zrewitalizowanych manufaktur. Firmą zarządzamy wspólnie z mężem. Razem z nami pracuje nasz syn Maciej i córka Zuza, od której imienia czerpie nazwę jedna z naszych marek. Wierzymy, że firma to zwierciadło nas samych. W produkcie, obsłudze Klienta, stosunku do pracowników, widać jakimi ludźmi jesteśmy i jakie wartości nam przyświecają. To ślad, który po sobie zostawiamy.

Żadne słowa nie opiszą przebytej drogi i procesu, w jakim kształtowało się to, czym dzielimy się z Wami na co dzień.
Katarzyna Pastwa
założycielka marek Oh!Zuza i Vanilla night&day

Vanilla night&day to marka, która kreśli granice emocjonalnej więzi pomiędzy namiętnością a wyzwoleniem kobiecego piękna. Od 2006 roku tworzymy unikalną nocną bieliznę delikatnie nasycając kształty sylwetki. Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków. To projekty, w których kobieta będzie mogła czuć się wyjątkowo wieczorem, a w razie potrzeby otworzyć drzwi listonoszowi i się nie wstydzić. Projekty Vanilla night&day Klientki spotkają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych świata. Bielizna marki uwielbiana jest przez Włoszki, Brytyjki, Szwedki.

Ideą Oh!Zuza jest ekscytacja, namiętność i prowokacyjny urok. To marka, która na nowo definiuje kobiecą zmysłowość. Oh!Zuza to nowoczesne, pełne spontaniczności i sensualnego wdzięku projekty. Dedykowane kobietom, które nie boją mówić się o sobie, inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje ciała takimi, jakie są. Projekty Oh!Zuza to sezonowe kolekcje powstające w duchu slow fashion. Projekty Oh!Zuza są estetycznie wykonane, supermiękkie w dotyku. Często wyposażone w sensualne koronki, pęki różnobarwnych kwiatów, niekiedy kusząco eksponujące biust, plecy czy nogi.

Projekty marek Oh!Zuza i Vanilla night&day są dostępne w 25 krajach na całym świecie.

Tel. +48 665 121 500

Adres korespondencyjny: