Teofilów S.A.

Teofilów S.A. jest polską firmą z pięćdziesięcioletnią tradycją w produkcji i sprzedaży dzianin. W roku 2022 Spółka obchodzi 50-lecie swojej działalności. Produkty Teofilów S.A. znane i cenione są zarówno w kraju, jak i za granicą. Duże możliwości technologiczno – produkcyjne oraz stale modernizowany park maszynowy sprawiają, że firma oferuje bardzo szeroki asortyment zarówno dzianin jak i usług.

Teofilów S.A. w swoich działaniach podąża za najnowszymi trendami rynku, czego najlepszym przykładem są liczne certyfikaty, takie jak certyfikat na produkcję dzianin OUTLAST na technologii NASA, certyfikat na przędzę Seaquel czy certyfikat GOTS.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji dzianin oraz wykwalifikowana kadra pracownicza stanową najwyższą gwarancję jakości usług firmy.

dr Krzysztof Melnarowicz Prezes Zarządu Teofilów S.A. oraz doktor nauk ekonomicznych i pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej, w Kolegium Zarządzania i Finansów w Warszawie.